Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
24 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Samet Kayacık
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Maltepe Mah. Gümüşsuyu Cad. Cevteks İş Merkezi No:64/57
İstanbul / Zeytinburnu

Matbaa34 - Hakkımızda

Matbaa34 olarak genç ve dinamik kadromuz ile siz müşterilerimizi ihtiyaçlarını karşılamak için daima hizmetinizdeyiz.
Şeffaf kartvizit ürünleri kaliteli 1. sınıf malzemeye basılarak UV baskı ile üretilmektedir. Matbaa ve Promosyon ürünlerimiz için internet sitemizden örnek tasarımlarımıza bakabilir beğendiğiniz tasarım ile sizlere yardımcı olabiliriz. Fiyatlarımız indirimli uygun fiyatlardır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Matbaa34 firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Matbaa34 firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.