Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Fiber Temizlik Şirketleri

3 star rating
34 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Taş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mareşal Çakmak Mah. Soğanlı Cad. No:57
İstanbul / Güngören
İstanbul temizlik firması olan Fiber Temizlik 2013 yılın kurulmuştur. 2013 yılından itibaren İstanbul genelinde çeşitli semt ve mahallerinde temizlik şirketi olarak; profesyonel ev temizliği, iş yeri temizliği ofis temizliği, villa temizliği, okul temizliği, fabrika temizliği, inşaat sonrası temizliği, restaurant temizliği, kafe temizliği, koltuk temizliği gibi temizlik ihtiyacında memnuniyet garantisi altında uzman kadromuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Fiber Temizlik Şirketleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Fiber Temizlik Şirketleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.