Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
35 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Harun Teke,
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstiklal Cad. Beyoğlu İş Merkezi No:187/152 Kat:2
İstanbul / Beyoğlu
Advice Study Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlık A.Ş. İstanbul merkezli kurulmuş bir yurtdışı eğitim danışmanlık firmasıdır. Advice Study Abroad kurucuları Yurtdışı eğitim sektörünün önde gelenlerinden olup 10 yıllık tecrübe ve deneyimlerini Advice Study Abroad şirketi çatısı altında siz değerli öğrencileri için toplamıştır.

Yurtdışı Eğitim sektörünün en büyük eksikliği olan eğitimci bilincinin Yurtdışı eğitim şirketlerine yerleşmemesinden doğan boşluğu değerli öğrenciler ve velilerine sunabilmek adına; Advice Study Arboad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kuruluş temelleri eğitmen bilinci ile atılmıştır.

Advice Study Abroad hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yola çıkan bir yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketi olarak bünyesinde bulundurduğu tüm çalışanları ve paydaşlarına bu ilkelerin önemini ve eğitimci olma bilincini aşılayarak yoluna devam etmektedir.
Advice Study Abroad olarak hedefimiz bünyemiz bulundurduğumuz yüzlerce okul ve binlerce program ile daha iyi bir gelecek ve kariyer için eğitim almak isteyen öğrencilerimize en iyi rehberlik ve danışmanlık hizmetini sunmaktır.

Advice Study Abroad olarak öğrencilerimize geniş yelpazede hizmet sunabileceğimiz programlarımız aşağıda ki gibidir;

- Dil Okulları
- Üniversite
- Master
- Sertifika Programları
- Staj
- Yaz okulları (10-17 yaş)
- Work and Travel USA

Etiketler

Ürünlerimiz

Advice Study Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Advice Study Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.