Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
51 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Samet Gencer
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Dap Yapı Vazo Kule Home Office - Cevizli Mah. Saraylar Cad. C Blok No:6 D:93 Kat:13
İstanbul / Maltepe
FMS İş Güvenliği Malzemeleri Limited Şirketi genç girişimciler tarafından uzun yıllar süren pazar araştırması sonucunda kurulmuştur. Mevcut pazarın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yenilikçi vizyonu ile piyasadaki sorunlara çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutma gayesiyle kurulmuş olan firma; eldiven sektöründe en kaliteli ürün ve uygun fiyat ile çalışan 50 yıllık tecrübesiyle Cansular A.Ş.'nin tescilli markası UNIVERSAL ile devam etmektedir. FMS şirketi de aynı ticari ahlak ile müşterilerine yüksek kaliteyi en uygun fiyat ile buluşturma ilkesini benimsemekte ve bu prensiple yoluna devam etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

FMS İş Güvenliği Malzemeleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

FMS İş Güvenliği Malzemeleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.