Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
31 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Kozyap İnşaat
Telefon
:
Fax
:
0 212 620 58 58
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merkez Mah. Doğan Araslı Bulvarı 1115 Sok. No:2 Tasarımcılar İş Merkezi Kat:5 44-45
İstanbul / Esenyurt
İnşaat sektöründe 20 yıldan fazladır tecrübeye sahip olan Kozyap İnşaat, birçok alanda müşterilerine hizmet veriyor. Birçok inşaat firmasına Lazer Screed desteği sunan şirket aynı zamanda profesyonel kadrosu ile beraber endüstriyel zemin kaplamaları yapıyor. Kurumsal işletmeniz ya da bireysel konutunuzun derz uygulaması ve bakım onarım işlemleri için sizler de Kozyap İnşaat ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kozyap İnşaat Sanayi ve Ticatet Limited Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kozyap İnşaat Sanayi ve Ticatet Limited Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.