Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
36 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmet Ates
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kayışdağı Mah. Akasya Sok.
İstanbul / Ataşehir
Palama Fashion, woman dress, wedding wear, kids wear, bayan giyim, abiye, gelinlik, kişiye özel tasarım çocuk bebek giyim doğum günü, nişan hotre coutre, yeni trend dış giyim, trenckot, ipek saten, kişiye özel koleksiyon, abiye, son trend ürünler, trenc kotler, şile bezi gömlekler, pamuk ipek karışımı gömlek, bluz kadın, çocuk ve bebek ürünleri, el yapımı bebek oyuncakları, bayan korseler, bustiyerler, özel siparişlerininiz 15 günde kargoya verilir. Hazır ürünlerimiz 5 gün içerisinde müşterilerimize teslimatları en güvenilir kara hava yolu ile kargo firmamız eliyle salimen ulaştırılır. Ürünlerimiz kimyasal maddeler ihtiva etmez. Uluslararası standartlarda üretim kalitesinde ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Palama Fashion Abiye Gelinlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Palama Fashion Abiye Gelinlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.