Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
58 oy / 3,55 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Filitoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 850 532 72 31
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hasanpaşa Mah. Nabizade Sok. No:82/1-10
İstanbul / Kadıköy

Pava Education - Hakkımızda

Pava Education 2017 yılında İtalya'da kurulmuş olan, merkezi Milano’da bulunan ve İtalya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan bir kurumdur. Aynı zamanda İtalya’da bulunan birçok üniversite, dil okulu ve sanat akademilerinin resmi temsilciliğini yapmaktadır.
Misyonumuz
İtalya'da üniversite eğitimi almak, İtalya'da dil eğitimi almak, özel sanat akademilerinde eğitim almak veya İtalya'da herhangi bir eğitim kurumunda kendini geliştirmek, İtalya'da okumak isteyen bireylere başvuru süreci, konaklama ve burs başvuruları hakkında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektir. Ayrıca Pava Education size resmi kurumlar tarafından onaylanmış ve İtalyan Bakanlığı tarafından yayınlanmış güncel ve doğru bilgi vermeyi gaye edinmiştir.
Ekibimiz
Pava Education eğitim uzmanları ve bizzat üniversite bünyesinde bulunan kadrosu ile size en güvenilir bilgiyi başvuru yapacağınız üniversite bünyesindeki eğitim danışmanlarından sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pava Education firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pava Education firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.