Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
80 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Arslan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Altınşehir Mah. 163. (280) Sok. Öndül Elit Plaza No:b 36
Bursa / Nilüfer

Dessa Metal - Hakkımızda

Demir çelik sektöründe kazanılmış on yıllık tecrübeyi arkasına alarak 2015 yılında Bursa’da kuruldu. Yassı çelik satışı ve dilimleme hatlarıyla amaç ve hizmete uygun malzemeyi müşterilerine sağlama hizmetleri sunmaktadır. 2000 m2 kapalı ve 1000 m2 açık toplamda 3000 m2 fabrika alanıyla siz değerli müşterilerine sac satışı ve fason hizmeti vermektedir.

Kurulduğumuz günden itibaren hizmetlerimizle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, doğru ve zamanında hizmet vermek için titizlikle çalışmaktayız. Dinamik ekibimizle tercih edilen, güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Dessa Metal firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Dessa Metal firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.