Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
23 oy / 2,83 puan
Firma Yetkilisi
:
Lider Karaca
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Güzeltepe Mah. Ekin Sok. No:5/b
İstanbul / Eyüp
Masa, sandalye, mobilya, metal masa ayakları, bistro masa, bar bankosu, cafe masa ayakları gibi mobilya ve metal malzemeli ürünlerin üretimini yapmakta, toptan ve perakende olarak İstanbul'daki imalathane ve mağazasında satışa sunmaktadır. Kaliteli, dayanıklı ve tüm cafe restaurant bar otel gibi mekanlara uyumlu ürünleri kalitesine göre fiyatlandırmakta, cafe projelerinizdeki cafe masası, cafe sandalyeleri ve cafe masa ayaklarını toptan olarak satışa sunmaktayız. İçeriklerini görsel ve yazı ile inceleyebileceğiniz ürünleri aşağıda görmektesiniz. Bu ürünlerin tarz olarak size uygun olan modellerini whatsapp numaramızdan iletebilir fiyat ve ürün bilgisini alabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Zaralı Dekorasyon Mobilya San. ve Dış Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Zaralı Dekorasyon Mobilya San. ve Dış Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.