Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
33 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Cem
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Çevre Sanayi Sitesi İkitelli
İstanbul / Başakşehir

Murat Enjeksiyon - Hakkımızda

Firmamız 8 yıllık bir firmadır.
Fason zamak enjeksiyon baskısı ve pres baskıları yapmaktayız. bununla birlikte müşterilerimizin istedikleri ürünlerin kalıplarını da kendi bünyemizde yapıp baskı alıp ürünlerini kendilerine onaylatıp üretime geçiyoruz. Böylece hem ekonomik oluyor hemde zamandan kazançlı oluyor. Bizle çalışan müşterilerin kalıp bakımları da bize ait olmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Murat Enjeksiyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Murat Enjeksiyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.