Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
37 oy / 2,89 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdem Karadeniz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Göztepe Mah. Çemenzar Sok. No:15c
İstanbul / Kadıköy

MSE Elektrik - Hakkımızda

Evinizde, iş yerlerinizde, endüstriyel alanda her türlü elektrik tamirat, tadilat, arıza, montaj, proje vb. işleriniz için kalitenin ve profesyonel hizmetin adresi MSE Elektrik İstanbul da elektrikçi arıyorsanız tecrübeli ve deneyimli ekip ve ekipmanlarımızla bir telefon kadar yakınız. İstanbul'un her noktasına hızlı teknik servis ekibimiz bulunmaktadır. Sizlerde her nevi elektrik işleriniz için MSE Elektrik'i arayabilirsiniz.

MSE Elektrik olarak Uydu sistemleri, Güvenlik sistemleri ve elektrikçilik sektöründe 20 yıllık deneyime sahibiz. İşinde tecrübeli ve titiz personeller ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti temel ilkesi çerçevesinde her türlü elektrik arıza, tamirat-tadilat ve montaj işlerinize talibiz. Tek yapmanız gereken bize herhangi bir iletişim kanalından ulaşmak.

Etiketler

Ürünlerimiz

MSE Elektrik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

MSE Elektrik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.