Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
FRY Asansör Sistemleri Turizm İnş. San.ve Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
56 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Uğur Yıldırım
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Orta Mah. Hamdiefendi Sok. İztower Rezidance Soğanlık
İstanbul / Kartal
Firmamız tecrübeli ve uzman kadrosuyla müşterilerine uygun fiyat ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Yolcu asansörleri, konut asansörleri, otel asansörleri, araç asansörleri, yük asansörleri, yük platformları, hidrolik asansörler, hasta asansörü, sedye asansörü, monşarj asansör, servis asansörü, yemek asansörü, mutfak asansörü, cafe asansörü, engelli asansörü, dış mekan asansörü, villa asansörü, ev asansörü, homelift, dublex daire asansörü çeşitlerinde satış, montaj kurulum ve servis hizmeti vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

FRY Asansör Sistemleri Turizm İnş. San.ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

FRY Asansör Sistemleri Turizm İnş. San.ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.