Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Alpha Sportive Spor Malzemeleri San. ve Dış Ttic.Ltd.Şti.

3 star rating
32 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Figen Altıntaş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çınardere Mah. Acar Sok. No:1/4
İstanbul / Pendik
Sağlıklı bir yaşam için kişiye özel çözümler sunarken, sporun faydaları konusunda farkındalığı artmış, bilinçli spor yapan bireylerin gün geçtikçe arttığı bir toplum hedefleyen Alpha Sportive geniş ürün portföyü ile birlikte hem ithal hem de %100 yerli sermayeli ürünlerle farklı zevklere, ihtiyaçlara ve bütçelere cevap verebilmektedir.

Üstün ürün kalitesi, Türkiye'nin her noktasına ulaşan servis hizmeti, satış öncesi ve sonrası profesyonel destek ve kolay ödeme seçenekleri ile Alpha Sportive hedeflerine emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir.

2 yıl garanti güvencesi ile koşu bandından, kondisyon bisikletlerine, fitness aletlerinden bir çok spor aksesuarlarına tek bir noktadan ulaşabilir, tek bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşam hedefleyen tüm sporseverler ile Alpha Sportive de buluşalım.

Etiketler

Ürünlerimiz

Alpha Sportive Spor Malzemeleri San. ve Dış Ttic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Alpha Sportive Spor Malzemeleri San. ve Dış Ttic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.