Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
15 oy / 3,27 puan
Firma Yetkilisi
:
Halit Erdemir
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Paşabağı Real Mah. Ordu Cad. 5 Sok. No:33/1
Balıkesir / Bandırma
Bölgemizin sosyoekonomik yönden en gelişmiş bölümünde yaşanan gelişmeler yaşam tarzlarımızı da değiştirmektedir. Bu değişim içinde en önemli olan geniş katılımlı konut alanlarında yaşamaktır. Bir site içinde yaşamak her ne kadar zevk verici olsa da sorumluluklar doğurmaktadır. En büyük sorumlulukta içinde yaşadığımız sitemizin yönetimini belirlemektir. Her birimiz kendi işimizde uzmanızdır lakin site yönetimi başlı başına bir iştir. Tam bu noktada profesyonel yaklaşımıyla site yönetimi ön plana çıkmaktadır. Zeytin profesyonel apartman ve site yönetimi olarak; doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden, şeffaflık ilkesi etrafında, 3'er aylık denetim raporlamaları sunarak kontrolünüzden çıkmayan bir site yönetimi arz ediyoruz. Bütçe disiplini sizlerin kontrolünüzde olur. Site içinden olan denetçi sayesinde bu bütçe her an denetlenebilir olur ayrıca 3'er aylık denetim raporlamaları sizlere arz edilir. Aylık bilançolar hem ortak mesaj grubundan hem de site ilan panolarından paylaşılır. Temizlik, kapıcı, kalorifer yakıcısı, kömür alımı, peyzaj çalışmaları, mantolama, çatı onarımı gibi işlerde iş planı oluşturularak şirketlerden teklifler kapalı zarflarla alınır ve site denetçisi huzurunda açılır. En uygun teklifi veren firma hakkında piyasada negatif bir duyum yoksa iş akdi imzalanarak iş o firmaya verilir. Başlangıçtan bitime kadar işlemler bizim kontrolümüzde devam eder. İş bitmeden fatura kesilmeden biten işe denetçi nezaretinde onay verilmeden nihai ödeme yapılmaz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Zeytin Emlak ve Profesyonel Apartman Site Yönetimi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Zeytin Emlak ve Profesyonel Apartman Site Yönetimi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 II. Geçici Vergi Dönemine (Nisan-Mayıs-Haziran) Ait Gelir Geçici Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 19.8.2019 - Bugün son günü
Temmuz 2019 Dönemine Ait Şans Oyunları Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait İlan ve Reklam Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.