Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
36 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Furkan Yıldırım
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:10
İstanbul / Bakırköy
İstanbul Lisan Merkezi Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi dil okuludur. 35 yıldır Bakırköy, Kadıköy, Beşiktaş, Mecidiyeköy şubelerimizde İngilizce ve diğer dillerde eğitim vermektedir. TOEFL IBT Resmi sınav merkezidir.
Yabancı dil kursunda eğitimler, konusunda uzman, deneyimli Türk ve Yabancı öğretmenlerle bire bir özel ya da VIP gruplarda verilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

İstanbul Lisan Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İstanbul Lisan Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.