Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
42 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Yrd. Doç. Dr. Ayşe Yılmaz Baştuğ
Telefon
:
Fax
:
0 212 466 30 41
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. No:40 Konuk Apt. B Blok D:7
İstanbul / Bakırköy

PourDent - Hakkımızda

Yrd. Doç. Dr. Ayşe YILMAZ BAŞTUĞ, 2005 yılında girmiş olduğu Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi yüksek lisansını 2011 yılında tamamlayarak başarıyla mezun olmuştur. Aynı yıl Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalında doktora eğitimine başlayıp; Deneysel Olarak Oluşturulan, Kontamine Edilmiş Kritik Boyuttaki Kemik Defektlerinde Nigella Sativa'nın (Timokinon) Kemik İyileşmesi Üzerindeki Etkilerinin Histolojik ve Histomorfometrik ( Histological and Histomorphometric Evaluation of Nigella Sativa containing collagen membrane on Bone Healing in Experimental Bone Defects contaminated with P. gingivalis) olarak incelenmesi konulu tez çalışmasıyla yüksek onur belgesi alarak 2015 yılında mezun olmuştur.

Etiketler

Ürünlerimiz

PourDent firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

PourDent firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.