Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
68 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Uzun
Telefon
:
Fax
:
0 212 417 47 94
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yıldıztabya Mah. Yıldıztabya Cad. No:66-a1
İstanbul / Gaziosmanpaşa

CTS Chiller - Hakkımızda

Firmamız CTS Mekanik yani chiller teknik servis soğutma sistemlerinin hava soğutmalı ve su soğutmalı chiller ürünlerini chiller bakımlarının enerji verimliliği için chiller cihazlarının bakımları yapılırken mutlaka işinin uzmanı olan profesyonel, eğitimli kişilerin yapması gerekmektedir. Firmamız işletmenizin çıkarları doğrultusunda profesyonel kadrosu ile 7/24 hizmetinizdedir. Kurulum, açma kapama, bakım, onarım, tamiratlarını 20 yılık tecrübemiz ile sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

CTS Chiller firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

CTS Chiller firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.