Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
8 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Sezai Gürses
Telefon
:
Fax
:
0 262 721 30 77
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenikent Mah. Mutlukent Bulvarı No:7/2
Kocaeli / Gebze
Personel taşımacılığı, personel nakliyeciliği İstanbul ve Kocaeli dendiğinde akla ilk gelen firma ERSETUR'dur. ERSETUR 2006 yılından bu yana personel servis nakliyeciliği ve öğrenci nakliyeciliği yapmaktadır. Gebze personel nakliyeciliği firması olarak taşıdığımız bütün personele 90.000tl koltuk başı ferdi kaza sigortası yaptırmaktayız. Bu kapsamda kaza ve yaralanma durumunda söz hususu bireyin hastane ve bakım masrafları sigortamız doğrulusunda karşılanmaktadır. Yurt çapında, bilhassa İstanbul, Kocaeli ve Gebze'de 500'den çok firmanın personel taşımacılığını şimdiye kadar üstlendik halen de üstlenmeye devam ediyoruz. B vakte kadar kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere vatan dışı meşeli uluslar arası firmaların Türkiye'deki personel taşıma hizmeti dahil, hastane okul, belediye özel sektör firmaları gibi pek çok kurum ve kuruluşla birlikte çalıştık. Toplamda 300.000(üç yüz bin) den çok personeli güvenle ve konforla evlerine ve işlerine taşıdık. ERSETUR'un 130 tanesi öz sermayesine kayıtlı olmak üzere taşeronları ile eş güdümlü 1000'den çok servis aracı bulunmaktadır. Firmamız İstanbul, Kocaeli ve Gebze'nin detaylı yerlerinde personel nakliyeciliği ve personel servis nakliyeciliği yapmaktadır.
Öğrenci taşımacılığı ise ERSETUR amacıyla ayrı bir dikkate sahiptir. ERSETUR başta büyük devlet ve özel okullar olmak üzere 100'den çok okulun öğrenci servis nakliyeciliğini üstlenmiş halen de üslenmeye devam etmektedir. Şuana kadar öğrenci nakliyeciliğinde ne bir kaza ne de bir şikayet ile karşılaştık. Şuana kadar hiçbir çocuğumuz en küçük şekilde parasal ve manevi hasar görmedi Bütün öğrenci servislerimizde tecrübeli host ve hostesler çalıştırmaktayız. Bu host ve hostesler öğrencileri evlerinden güvenle teslim alıp okullarına güvenle teslim etmektedir. Hem de host ve hosteslerimiz servis aracı içerisinde öğrencilerin birbirine zarar vermesine ve ya servis içerisinde rastgele bir olumsuz vakanın yaşanmasına müsaade etmemektedir. Bu kapsamda ERSETUR 2006 yılından itibaren 100.000 öğrencimizi güvenle, İstanbul'dan, Kocaeli'den ve Gebze'den evlerine taşımıştır. Bizimle irtibata geçmek amacıyla sitemiz üzerinden irtibat formunu doldurmanız ya da telefonla bize ulaşmanız yeterlidir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ersetur Personel Taşımacılığı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ersetur Personel Taşımacılığı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 II. Geçici Vergi Dönemine (Nisan-Mayıs-Haziran) Ait Gelir Geçici Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 19.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Şans Oyunları Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait İlan ve Reklam Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.