Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
22 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Yengeç Eğitim
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gençlik Mah. Işıklar Cad. No:55 Muratpaşa
Antalya / Merkez
2013 yılında ürünlerimizde en uygun fiyat, müşteri lehine maliyet, dürüst ticaret, müşteri memnuniyeti ve teknik destek ilkesiyle yola çıkan Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım, geçen 5 yıllık süreçte küçük adımlarla projelerini geliştirme ve piyasada saygınlık gören firmalarından biri olmayı başarmıştır.

En temelinde hizmetlerimiz müşteri ihtiyacına uygun üretim, müşteriye ürünün ulaşması için gerekli lojistik destek, doğru kullanım doğru tasarım için teknik destek ve müşteri memnuniyetidir. Bu hizmetlerimizi karşılıklı güven ve dürüst ticaret ilkelerine göre yapmaktayız.

2012 yılında kurulan şirketimizin asıl çalışma alanı anaokulu mobilyaları, anaokulu donanımları, anaokulu malzemeleri, kreş mobilyaları, kreş oyuncakları üzerine faaliyetlerine başladı. Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım olarak bu hizmet alanlarında sizlerinde desteği ile kalabildik. Zaman içerisinde hizmet alanımızı genişletme faaliyetlerimizi revize etme ihtiyacı doğdu. Eğitim ve öğretim ihtiyacının anaokulu ve kreş ötesine taşıma kararı alarak 2014 yılında ortaöğretim, lise ve yüksekokullar için hizmet üretmeye başladık. İzmir'de faaliyet gösteren fabrikamızda okul sıraları, laboratuar, amfi okul mobilyası ve ofis mobilyaları üzerine çalışmaktayız. 2016 yılından sonra ise okullara ait alanların düzenlenmesi için yaptığımız hizmetlerimiz park bahçe oyuncaklarına kadar uzandı şuan yeterli ve uygun alanlara park oyun gurupları hatta macera park yapmaktayız.

Kavram oyuncakları, ipli, düğmeli yada yap bozlu akıl oyunları, montessori eğitimine uygun oyuncaklar üretimi ve ithalatını gerçekleştirmekteyiz yakın zamanda bu ürünlerimiz Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım web sitemizden online olarak satışı yapılmaya başlanacaktır. Anaokulu ve okul donanımlarının birçoğu proje bazlı çalışma üzerine imal edilmektedir. Yani ister yeni kurulan bir okul olsun ister bir okulun ihtiyaçları içerisinde olsun özellikle okul mobilyaları, okul sıra masa takımları, amfiler, laboratuarlar türündeki donanımlar sipariş üzerine üretilmektedir ve bu tür ürünlerimizde stoklu çalışmamaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kiraz Galoşluk

Kiraz Galoşluk

Anaokulları ve kreşler için kullanılabailecek yüzlerce çeşit ve renkte galoşluklar web sitemizde!
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Şok Aktüel
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
1-15 Mayıs 2019 dönemine ait noterlerce yapılan makbuz karşılığı ödemelere ait beyannamenin verilmesi ve ödemesi
16.5.2019 - 24.5.2019
1-15 Mayıs 2019 dönemine ait petrol ve doğalgaz ürünlerine ilişkin özel tüketim vergisi beyanı ve ödemesi
16.5.2019 - 27.5.2019
Nisan 2019 dönemine ait katma değer vergisinin beyanı ve ödemesi
1.5.2019 - 27.5.2019
Nisan 2019 dönemine ait istihkaktan kesinti suretiyle tahsil edilen damga vergisi ile sürekli mükellefiyeti bulunanlar için makbuz karşılığı ödenmesi gereken damga vergisinin beyanı ve ödemesi
1.5.2019 - 27.5.2019
Nisan 2019 dönemine ait GVK 94. madde ile KVK 15. ve 30. maddelerine göre yapılan tevkifatların beyanı ve ödemesi
1.5.2019 - 27.5.2019
Yeni Ürünler
Kuru İncir 9077727-Liebherr-Crankshaft CA135190 9889094-Oil-Pump-Liebherr 11LH-30031 Beton Kiriş Numune Kalıbı

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.