Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
38 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Yengeç Eğitim
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gençlik Mah. Işıklar Cad. No:55 Muratpaşa
Antalya / Merkez
2013 yılında ürünlerimizde en uygun fiyat, müşteri lehine maliyet, dürüst ticaret, müşteri memnuniyeti ve teknik destek ilkesiyle yola çıkan Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım, geçen 5 yıllık süreçte küçük adımlarla projelerini geliştirme ve piyasada saygınlık gören firmalarından biri olmayı başarmıştır.

En temelinde hizmetlerimiz müşteri ihtiyacına uygun üretim, müşteriye ürünün ulaşması için gerekli lojistik destek, doğru kullanım doğru tasarım için teknik destek ve müşteri memnuniyetidir. Bu hizmetlerimizi karşılıklı güven ve dürüst ticaret ilkelerine göre yapmaktayız.

2012 yılında kurulan şirketimizin asıl çalışma alanı anaokulu mobilyaları, anaokulu donanımları, anaokulu malzemeleri, kreş mobilyaları, kreş oyuncakları üzerine faaliyetlerine başladı. Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım olarak bu hizmet alanlarında sizlerinde desteği ile kalabildik. Zaman içerisinde hizmet alanımızı genişletme faaliyetlerimizi revize etme ihtiyacı doğdu. Eğitim ve öğretim ihtiyacının anaokulu ve kreş ötesine taşıma kararı alarak 2014 yılında ortaöğretim, lise ve yüksekokullar için hizmet üretmeye başladık. İzmir'de faaliyet gösteren fabrikamızda okul sıraları, laboratuar, amfi okul mobilyası ve ofis mobilyaları üzerine çalışmaktayız. 2016 yılından sonra ise okullara ait alanların düzenlenmesi için yaptığımız hizmetlerimiz park bahçe oyuncaklarına kadar uzandı şuan yeterli ve uygun alanlara park oyun gurupları hatta macera park yapmaktayız.

Kavram oyuncakları, ipli, düğmeli yada yap bozlu akıl oyunları, montessori eğitimine uygun oyuncaklar üretimi ve ithalatını gerçekleştirmekteyiz yakın zamanda bu ürünlerimiz Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım web sitemizden online olarak satışı yapılmaya başlanacaktır. Anaokulu ve okul donanımlarının birçoğu proje bazlı çalışma üzerine imal edilmektedir. Yani ister yeni kurulan bir okul olsun ister bir okulun ihtiyaçları içerisinde olsun özellikle okul mobilyaları, okul sıra masa takımları, amfiler, laboratuarlar türündeki donanımlar sipariş üzerine üretilmektedir ve bu tür ürünlerimizde stoklu çalışmamaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kiraz Galoşluk

Kiraz Galoşluk

Anaokulları ve kreşler için kullanılabailecek yüzlerce çeşit ve renkte galoşluklar web sitemizde!
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.