Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
34 oy / 3,21 puan
Firma Yetkilisi
:
İsa Öztaş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çırçır Mah. Atatürk Cad. Dönmez Sok. No:57/a
İstanbul / Eyüp
İstanbul'da bulunan firmamız, gergi tavan ve mutfak tezgah arası cam profil işlerini yürütmektedir. Yaklaşıl 20 yıldır İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yapı ve dekorasyon sektöründe hizmet vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan iş tecrübemizle birlikte, inovasyon çalışmalarına verdiğimiz önemle Öztaş Yapı Dekorasyon olarak gergi tavan ve mutfak tezgah arası cam panel sektöründe sadece İstanbul'un değil Türkiye'nin öncü firmaları arasında yer almaktayız.

7/24 çalışma prensibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışıyoruz. A + ürün kalitesi ile gergi tavan ve tezgah arası cam panel malzeme ve ürünlerini ofisimizde satış imkanı sunuyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Öztaş Tezgah Arası Cam firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Öztaş Tezgah Arası Cam firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.