Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
68 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Serdar Tok
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yakuplu Mah. Geçit Sok. No:17/6 Vera Plaza
İstanbul / Beylikdüzü

İCS Cephe Sistemleri - Hakkımızda

İCS Cephe Sistemleri, kurucularının 20 yılı aşkın mesleki tecrübesi ile kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana hızlı bir şekilde ilerleyerek gerek sağladığı makine ekipmanları, gerekse bünyesine kattığı nitelikli ve tecrübeli personel ile sektör iç inde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Firmamız kuruluşundan kısa bir süre içinde birçok projeyi başarmanın gururu ile emin adımlarla her geçen gün daha güçlü ilerlemektedir.

Amacımız kadrosundaki mimar, mühendis, teknik elemanlar ve deneyimli uygulayıcılar ile siz değerli müşterilerimize ait yapılarda doğru detay çözümlerini kaliteli malzemeler ve özellikle nitelikli işçilik ile birleştirerek estetik, sağlıklı, güvenli cephe çözümlerini ekonomik şekilde sunmaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

İCS Cephe Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

İCS Cephe Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.