Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
22 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Turgut Duras
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Maltepe Mah. Gümüşsuyu Cad. Gümüşsuyu Emintaş Sanayi Sitesi Kapı No:46
İstanbul / Zeytinburnu

DRS Lazer ve Tasarım - Hakkımızda

2014 öncesi lazer makineleri tamir ve satış hizmeti vermekte iken 2014 yılı itibariyle lazer kesim ve kazıma hizmetleri sağlamak için Drs Lazer Tasarım firmasının kurulumuna karar verdik. Firmamızın kuruluş amacı sektördeki öncü firma olmak ve müşterilerimize kusursuz temizlik ve hassasiyetle kesim ve kazıma hizmeti sağlamaktır.

Drs Lazer kurucusu Turgut Duras üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi Mekatronik bölümünde tamamladıktan sonra, Sei Giotto lazer Türkiye distribütörlüğünde iş hayatına başlamıştır ve teknik servis müdürü olarak firmadaki pozisyonundan ayrılarak Drs Lazer'i hayata geçirmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

DRS Lazer ve Tasarım firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

DRS Lazer ve Tasarım firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.