Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
76 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Çevik
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merkez Mah. Çeşme Sok. No:13
İstanbul / Bahçelievler
Cemre açık hava reklamcılık ve internet reklamcılığı ile sektörde yenilendi. Artık hem açık havada hem de dijital ortamda sizlerin çözüm ortağınız olmaya hazırız.
Branda baskı (vinil baskı), mesh baskı (delikli branda baskı), folyo baskı, billboard baskı, billboard plus, raket baskı, Atatürk posteri, megalight baskı, kanvas baskı, pankart, afiş ürünlerimizi ve dijital baskı fiyatları için bize ulaşın.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cemre Dijital Baskı Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cemre Dijital Baskı Merkezi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.