Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
43 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Kenan Sevimoğlu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hakan Cad. Okan Sok. No:7 Halkalı Sefaköy
İstanbul / Küçükçekmece

Kenan Oto Kurtarma - Hakkımızda

Kaza ve Arıza durumlarında araçlarınızın çekici ile özel tamir servisinize ya da servise gitmesi için gereken hizmetleri sunuyoruz. Firmamız, Halkalı merkezli olarak İstanbul'da birçok noktada çekici hizmeti vermektedir. Araçlarımız dağınık ve faal durumdadır. Uzman personelimiz 7/24 oto çekici hizmeti için hazır beklemektedir.

Müşterilerimiz bizlere 0530 781 51 61 numaralı çekici çağrı telefonumuzu arayarak çekici talep ediyor veya Florya, Halkalı, Sefaköy, İstoç, İkitelli Çekici gibi Google da arama yaparak bizlere ulaşıyorlar.

Oto çekici olarak hizmet verdiğimiz ilçe ve semtlerin bazıları şunlardır.
Bağclar, Güneşli, Atakent, Yenibosna, Basın Ekspres, Beşyol, Cennet Mahallesi, Sefaköy, Halkalı, Çobançeşme, Florya, Yeşilköy Havalimanı (Atatürk Havaalanı)
24 Saat hizmet veren Çekici Firmamız, hem araçları hem de personeli ile tan donanımlı olarak aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Sigorta çekici hizmetleri, kazalı araçların kurtarması gibi hizmetleri sunuyor, minibüs çekici, çift katlı çekici araç, tekne taşımacılığı, servislerden müşterilere araç taşıma gibi hizmetler ile bütün taleplere çözüm sunuyoruz.

Marka olma yolunca hem müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, hem de web sayfamız üzerinden sizlere en iyi hizmet hızlı verme amacıyla oto çekici çağrınızı bekleriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kenan Oto Kurtarma firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kenan Oto Kurtarma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.