Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

4,5 star rating
2 oy / 4,5 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatma Öykü Bayrav
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1826/3 Sok. No:9/1 D:10
İzmir / Karşıyaka

HB Design - Hakkımızda

Yeni açmış olduğumuz firmamız ile yeni başlangıçlara adım atıyoruz. Eğitimini aldığımız ve yıllardır çalıştığımız alanlar üzerinde Türkiye'ye ve Dünyaya hizmet vermek üzere yola çıktık.
Tasarlamayı düşündüğünüz ya da tasarladığınız fikirlerinizi ve ürünlerinizi hayata geçirmeniz için sizlere Teknik destek olmak birincil amacımız.
Sizlere sunacağımız hizmetlerimiz kısaca;
Makine ve aletlerinizin teknik imalat resimlerinin oluşturulması
Hali hazırda teknik resimleri bulunan ürün ve fikirlerinizin, oluşturulan teknik resimlerine sadık kalınarak 3 boyutlu modellerinin oluşturulması.
Projelerinize ait montaj resimlerinin uluslararası standartlara uygun olarak hazırlanması.

Etiketler

Ürünlerimiz

HB Design firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

HB Design firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.