Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Durkal Tesisat

3 star rating
94 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin Durkal
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Subayevleri Mah. Şair Mehmet Emin Cad. No:59/c
Ankara / Keçiören

Durkal Tesisat - Hakkımızda

1985'ten beri Türkiye'nin en köklü ve kendisini sektörde ıspat etmiş, sıhhi - su tesisat kuruluşlarından biri olan Durkal Tesisat 1985'ten beri sektörün içinde olup, günün şartlarına göre kendini güncellemiş bilgi, birikimi ve tecrübesi ile birlikte bu güne kadar çalışmış olduğu takım arkadaşlarını bir araya toparlayarak Ankara'da bu gün ki kurumsal yapısına ulaşmıştır.

Faaliyet alanımız olan; su sızıntısı bulma-kırmadan noktasal su kaçağı tespiti ve tamiri-radyatör temizliği-petek temizliği-kalorifer tesisat temizliği-merkezi sistem bakım ve temizlik-yerden ısıtma temizlik-tıkanıklık açma-su tesisatı montajı-su tesisatı tamiri konusunda Durkal Tesisat bünyesindeki sertifikalı tesisatçılarla %100 garantili hizmet sunuyoruz.

Faaliyette bulunduğu sektördeki müşterilerin tümüne hızlı bir şekilde hitap edebilmek için, alanında kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışını büyümenin gerektirdiği etkili yönetim esası ile pekiştirmiştir. İnsan kaynağının ön plana çıktığı gerçeğini dikkate alarak yaptığımız işin doğası gereği bu konuya en büyük hassasiyeti göstermekteyiz. Konularında iyi yetişmiş, deneyimli çalışanlarımız ile teknolojiyi devamlı takip ederek siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak, bu yolda güvenle büyüyerek ilerlemekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Durkal Tesisat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Petek Temizlemede Yaz Kampanyası

Kaçırılmayacak yaz kampanyası! Petek temizliği yaptıran müşterilerimiz için gaz kaçak testini ücretsiz yapıyoruz. Isınma sorunlarınız varsa, iyi ısı
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 27.6.2019

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.