Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Firma Yetkilisi
:
Battal Kapan
Telefon
:
Fax
:
0 312 386 10 06
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cevat Dündar Cad. Kavacıklı İş Merkezi No:17/18 Ostim
Ankara / Yenimahalle

Timosan Elektronik - Hakkımızda

Timosan Elektronik, endüstriyel elektronik kart ve cihazların bakım, onarım konusunda hizmet veren deneyimli uzman kadrosu ile teknolojiyi yakından takip eden ve devamlı kendisini geliştiren genç, dinamik yapısıyla hizmet veren bir firmadır.
Ankara da faaliyet gösteren firmamız, gelişen teknoloji ile her zaman kendini geliştiren ve geliştirmeye devam eden tecrübeli firma olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Elektronik kart ve cihazlar arıza yaptığında gerek yurt içi gerekse yurt dışı üretici firmalar kartın ya da cihazın yenisiyle değiştirme, yaparak bu sorunu çözmektedir. Bu durum maliyet ve zaman Açısından hem firmalar hem de ülkemiz adına maddi ve manevi olarak kayıplara neden olur.

Timosan Elektronik olarak bu kaybı minimum seviyeye indirmeyi üstlenmiştir. Marka Ve Model Ayırımı Yapmaksızın Her türlü elektronik kartların ve cihazların onarımı yapan ayrıca elektronik malzeme satışı konusunda, adet, sınırlaması olmadan her türlü, elektronik komponent ve malzemeleri bizden talep edebilirsiniz.

Ayrıca firmamız: acil yerinde teknik servis hizmeti vererek, siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılayarak hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Timosan Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Timosan Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
1-15 Eylül 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
16.9.2019 - 24.9.2019
1-15 Eylül 2019 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
16.9.2019 - 25.9.2019
Ağustos 2019 Dönemine Ait Katma Değer Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 26.9.2019
Ağustos 2019 Dönemine Ait GVK 94. Madde ile KVK 15. ve 30. Maddelerine Göre Yapılan Tevkifatların Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 26.9.2019
Ağustos 2019 Dönemine Ait İstihkaktan Kesinti Suretiyle Tahsil Edilen Damga Vergisi ile Sürekli Mükellefiyeti Bulunanlar İçin Makbuz Karşılığı Ödenmesi Gereken Damga Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.9.2019 - 26.9.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.