Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
22 oy / 2,91 puan
Firma Yetkilisi
:
Tuncay Atas
Telefon
:
Fax
:
0 262 373 41 43
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Köseköy Sanayi Sitesi D Blok No:130
Kocaeli / Kartepe
Şirketimiz 2010 yılında Küçük Körfez Sanayi Sitesi Çıraklık Eğitim Okulu karsında Tuncay Ataş tarafından kurulmuş olup daha sonra 2012 yılında Kartepe Köseköy San. Sit. D Blok 130 no'lu yerde ikinci imalat atölyesini açmıştır.

2012 yılında Şahıs firması olarak ikinci imalat atölyesinde otomotiv sektörünün öncülerinden olan Ford Otosan A.Ş' nin makine, fikstür ve el ekipmanlarının imalatı ve montajı ile çalışmalarına hız vermiştir.

2013 yılında ülke içerisinde ilk yerli maden sığınma odasının(yaşam odası) imalatçısı olarak Gümüşhane Koza Altın Maden işletmelerine ilk maden sığınma odasını yapmıştır.

Kuruluşundan 2017 yılına kadar hızla büyüyen firmamız şahıs firmasında nevi değişikli yaparak 2017 şubat ayında Ataş Makina İmalat San.Tic.Ltd. Şirketi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

12 kişilik personelimizle beraber makine imalatı, yedek parça, maden sığınma odaları, hiperbarik basınç kabinleri, toz dolum makineleri, kutu kurma makineleri, konveyör imalatı, fikstür imalatı, otomotiv jigi imalatı, otomotiv el ekipmanları ve aparatları imalatı, yedek parça imalatı, çelik konstrüksiyon ve taahhüt işleri ile ilgili imalat konularında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Atas Makina İmalat San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Atas Makina İmalat San.Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.