Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
20 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Ergün Demir
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Dokuzkavaklar No:2049/3 Sok. No:15
Denizli / Merkez
İhtiyacınız bizim motivasyonumuzdur. Mükemmel masa örtülerinden ideal mobilyaya kadar, size gastronomi, otel endüstrisi ve catering konusunda başarılı profesyonellerin sunduğu her şeyi sunuyoruz. Misafirler için en iyisini aradığınızı biliyoruz ve size geniş ve kapsamlı bir business yelpazesi sunuyoruz.
Uzun yıllardır aile şirketimiz 57.000'den fazla business müşterisi için güvenilir bir ortak olmuştur. Müşterilerimizin mükemmel ürünler almalarını ve başarılı olmalarını istiyoruz. Bunun temeli: adil koşullar, çevrimiçi mağazamızdaki kolay sipariş seçenekleri ve catering. Catering ve otel malzemeleri için tekstil kataloğu ya da turizm, gastronomi ve oteller için mobilya kataloğu gibi Uzal katalogları. Ve size en hızlı şekilde hizmet verebilmek için: çok hızlı işlem ve nakliye işlemimiz.
Profesyonel posta siparişi işletmesi için doğru yer önemlidir. Lojistik merkezimiz, Almanya'nın kalbinde, Kassel'de bulunmaktadır. Esnek ürün yönetim sistemi ve son teknoloji ürünü arabirimler sayesinde, 48 saat içinde buradan Almanya'ya teslimat yapabiliriz. Ve: Tüm ürün yelpazemizin% 85'ini sizler için tutuyoruz.
Profesyoneller için profesyonellerin yiyecek ihtiyaçlarını karşılamayı dört gözle bekliyoruz. Birinci sınıf kaliteye ve mükemmel hizmete güvenin. Benim adım koşulsuz kalite anlamına geliyor. Gastro Uzal isteklerinizi yerine getirir. Bir kereye mahsus özel bir siparişten uzun yıllar sonra tekrar bir siparişe kadar.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gastro Uzal Tekstil Mobilya İnşaat San.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gastro Uzal Tekstil Mobilya İnşaat San.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.