Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
74 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Kılıç Asansör
Telefon
:
Fax
:
0 212 557 16 45
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. Meltem Cad. No:43/b
İstanbul / Bahçelievler

Kılıç Asansör - Hakkımızda

2017 yılında kurulduğumuz günden itibaren, sorumluluğunu üstlendiğimiz her projede üretken, çözümcü ve sürdürülebilir olmayı ilke edindik ve bu doğrultuda ülke menfaatlerimizi gözeterek sektörümüzdeki ihracatımızı en üst seviyeye taşımanın önemini bilerek çalışıyoruz.
Önümüzdeki yıllar içinde net hedeflerimiz var. Kılıç Asansörleri kültürünü yansıtan inovatif ürün ve hizmetlerimizle her geçen yıl daha fazla kullanıcının tercihi olmak, üretim birimlerimizi ve istihdamımızı katlayarak arttırmak.
Ve elbette hedefimize ulaşmak için ihtiyaç duyduğumuz gücün, işçisinden mühendisine, bayisinden satış elemanına kadar Kılıç Asansörleri bayrağı altında birleşmiş olan herkesin akıllarında ve yüreklerinde olduğunu biliyoruz. İşte bu güce olan inancımızla, geleceğe büyük bir umut ile bakıyoruz.
Kılıç Asansörleri Türk asansör sektörünün lokomotifi haline getirmeyi hedefleyen, bu yolda bizimle birlikte yürüyen herkese canı gönülden teşekkür ediyor, daha nice yıllarda ve başarılarda hep birlikte olmayı diliyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kılıç Asansör firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kılıç Asansör firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.