Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
9 oy / 3,33 puan
Firma Yetkilisi
:
Özgür Boz
Telefon
:
Fax
:
0 312 437 39 40
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tınaztepe Mah. Bülbülderesi Cad. No:73/a
Ankara / Çankaya

PROSİS Güvenlik - Hakkımızda

Ankara PROSİS Güvenlik Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. olarak Türkiye genelinde müşteri memnuniyet odaklı fiziki güvenlik hizmeti sunmaktayız.
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, proje ihtiyaçlarını yerinde inceleyerek risk analizi yapıyoruz. Bu rapor doğrultusunda proje için gerekli demirbaş ve teçhizatlar ile personel çalışma koşulları ve görev talimatlarını belirliyoruz. Proje başlaması ile birlikte gerekli teçhizatlar ile donatılmış, görev başı eğitimleri ve tamamlayıcı eğitimler sonucunda sizin için yetişmiş personel ile hizmet vermeye devam ediyoruz.
Risk analizi raporu doğrultusunda, ileride karşılaşılacak olumsuz durumları ve sorunları oluşmadan engellemeyi hedefliyoruz. Anlık ve kısa vadeli çözümler ile günü kurtarıp adımızın lekelenmesine yol açacak durumlara izin vermiyoruz. Bu nedenle her projenin kendine özgü güvenlik sistemi olması gerektiğine inanıyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her proje için geliştirilen güvenlik sisteminin takip ve kontrolünü yapıp, varılan neticeler hakkındaki raporumuzu müşterilerimize sunuyoruz.
Şirketimiz fiziki güvenlik hizmetini teknolojik altyapı ile birleştirerek en fazla fayda ile sunmaktadır. Proje bazında en iyi hizmet anlayışı ile müşterilerimizin çıkarlarını gözeten ve ihtiyaçlarına göre şekillenen hizmete ulaşmanızdır. Eğitimli personel ve yeni nesil teknoloji ile sizlerin huzurunu ve güvenliğini sağlıyor, bu hedefle problem çözücü olarak yanınızda yer almayı hedefliyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

PROSİS Güvenlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

PROSİS Güvenlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Şok Aktüel
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Mayıs 2019 dönemine ait alkollü içecekler, alkolsüz, tütün mamulleri ve makaronlara ilişkin özel tüketim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 17.6.2019 - Bugün son günü
Mayıs 2019 dönemine ait dayanıklı tüketim ve diğer mallara ilişkin özel tüketim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 17.6.2019 - Bugün son günü
Mayıs 2019 dönemine ait özel iletişim vergisinin beyanı ve ödemesi
1.6.2019 - 17.6.2019 - Bugün son günü
Mayıs 2019 dönemine ait kaynak kullanımını destekleme fonu kesintisi bildirimi ve ödemesi
1.6.2019 - 17.6.2019 - Bugün son günü
Mayıs 2019 dönemine ait ticaret sicili harçları bildirimi verilmesi ve ödemesi
1.6.2019 - 17.6.2019 - Bugün son günü
Yeni Ürünler
Sultan Lake Beşik Kuru İncir 9077727-Liebherr-Crankshaft CA135190 9889094-Oil-Pump-Liebherr 11LH-30031

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.