Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
65 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Zeki Özyürek
Telefon
:
Fax
:
0 352 331 25 57
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Sanayi 2. Cad. No:75
Kayseri / Melikgazi
Firmamız; 1975 yılında montaj ve servis garantisini en iyi şekilde müşterilerine ulaştırma prensibi ile faaliyetlerine başlamış ve kısa sürede ürün yelpazesini genişleterek Kayseri ilinde oto lpg sistemleri, LOVATO, VIALLE ve KİTMTM LPG Sistemleri ile gibi dünya markalarının satışını ve teknik servis elamanları ile montajını yapmaktadır. Kayseri LPG Montaj hizmetleri anlamında da ile teknoloji ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiş ve Kayseri Lovato Bayileri arasında yerini almıştır. Aynı zamanda KİTMTM LPG Kitleri ve VIALLE İtalyan lpg kitlerini kullanmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Öz Oto Lpg Sıralı Gaz Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Öz Oto Lpg Sıralı Gaz Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.