Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
66 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Salih İlbeyi
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sahilevleri Mah. Bahçelerarası Defne Sok. No:8
İzmir / Narlıdere

Kumbo Kum Boyama - Hakkımızda

2002 yılında kurulan firmamız, Türkiye'de kum boyama kartı satışına alışveriş merkezlerinde standlar kurarak başlamıştır. Başlangıçta ithal edilen boyama kartı ve renkli kum, bir yıl sonra kendi makine/ekipman parkını kurarak üretimini yapıp, Türkiye'de bir ilke imza atmıştır. Tesislerimizde, kum boyama kartı ve renkli kum üretimi yapılmaktadır. Üretimde, yüksek kalite ve en-71 güvenlik standartları gözetilmektedir. Üretim esnasında kullanılan malzemelerin, hammaddelerin ya da boyaların, insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde, çevreci veya organik olmasına dikkat edilmektedir. Kartların üretiminde, yüksek kalite ve kapasite elde etmek için son teknoloji lazer sistemli makineler kullanılmaktadır. Aylık ortalama 100.000 adet boyama kartı ve ortalama 100 ton renkli kum üretim kapasitemiz vardır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kumbo Kum Boyama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kumbo Kum Boyama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.