Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Light34 Aydınlatma

3 star rating
81 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Yılmaz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Triko Center M9 Blok No:9
İstanbul / Başakşehir

Light34 Aydınlatma - Hakkımızda

Light34 Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti. dış mekan aydınlatma sektöründeki başarısını iç aydınlatmada da hayata geçirerek, müşterilerine komple çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Avize, sarkıt avize, lambader, abajur, aplik gibi birçok kategoride yüzlerce kaliteli ürünü Avize.net ile evinize kadar getiriyor.

Light34'ün kaliteden ödün vermeyen felsefesi, komple çözümler sunan profesyonel ekibi ile özel projelerde de sizlere destek vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

18'li Krem Lambalı Büyük Boy Avize

18'li Krem Lambalı Büyük Boy Avize

Ağırlık : 22,5 Kg Ölçüler : H: 210Ø 105 x 105 Malzeme : Ahşap Ampul : E-27 18x60 w
Ürün Fiyatı : 4.541 TL
4’'lü Marine Style Dümen Avize

4’'lü Marine Style Dümen Avize

Ağırlık : 5 Kg Ölçüler : H: 70Ø 65 x 65 Malzeme : Ahşap Ampul : E-27 4x60 w
Ürün Fiyatı : 794 TL

İlanlar

Light34 Aydınlatma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.