Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
48 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Serkan Gündüz
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Kocataş Mah. Çam Sok. No:8
İstanbul / Sarıyer

Haser Group - Hakkımızda

7/24 ısıtma ve soğutmada çözüm ortağınız...
Biz kurumsal bir şirket olarak yıllardır İstanbul'da ısıtma, soğutma ve enerji alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arıza gidermenin yanı sıra yıllık bakımı, satışı ve montajı da kapsamaktadır.

Tecrübeli ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 kesintisiz çalışmaktadır. Gezici ekibimiz arıza servislerini alır ve en kısa sürede kesin çözüme ulaşır. İstanbul'un bütün ilçelerine hizmetimiz vardır.

Yıllardır yaptığımız işler profesyonel, garantili ve çözüm odaklıdır. Sorununuz ister küçük isterse büyük olsun en son teknolojik gelişmeler ışığında ekibimiz tarafından incelenir ve en uzun ömürlü olacağı şekilde çözülür. Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde problemlerinizi çözmek için hizmetinizdeyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Haser Group firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Haser Group firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.