Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
69 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Timsah Ajans
Telefon
:
Fax
:
0 216 232 23 25
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Dap Vazo Kule Cevizli Mah. 30 Ağustos Cad. A Blok D:129
İstanbul / Maltepe
İnternet kullanımının hızla artması ve her gün milyonlarca kişinin internette olması, firmalara daha geniş kitlelere kendilerini tanıtma imkanları sundu. Her ölçekteki firma, kurum ve işletme interneti kullanarak hedef kitlelerine ulaşmayı, işletmelerini büyütmeyi ve satışlarını arttırmayı hedefliyor. Sosyal medyanın sağladığı imkanları kullanmak, Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarında üst sıralarda olmak firmalara büyük avantajlar sağlıyor. Ancak milyonlarca kullanıcının ve binlerce firmanın olduğu bu sanal dünyada görünür olmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak hiç de kolay değil. Firmaların internette etkin olmaları için Crocodile Danışmanlık olarak uzman ve deneyimli ekibimizle, güçlü teknolojik alt yapımızla hizmet veriyoruz.

Sanal dünyada yer alabilmeniz için öncelikle özgün bir web sitenizin olması gerekiyor. Web tasarım ekibimiz firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi en iyi şekilde yansıtacak web sitenizi oluşturacaktır. Ürün ve hizmetlerinizle ilgili vermek istediğiniz bilgi ve mesajlar, görseller, tanıtım filmleri özgün bir tasarımla sitenizde yer alacaktır. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaştırmak ve müşterilerinizle iletişiminizi sağlamak için sosyal medya danışmanlığı ve yönetimi hizmeti veriyoruz. Sosyal medyadaki takipçilerinizin yorumlarını, beğeni ve şikayetlerini değerlendirerek yeni stratejiler oluşturuyoruz. Sosyal medyadaki gücünüz marka değerinizi arttıracaktır. Bu konuda deneyimli sosyal medya danışmanlarımız en iyi hizmeti vermektedir.

Firmanız için bir önemli konu da arama motorlarında ilk sayfalarda yer almaktır. Seo danışmanlığı hizmetimizle firmanızı üst sıralara taşıyor ve tanınırlığınızı arttırıyoruz. Böylece web sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesini sağlıyoruz. Seo internet pazarlamasında en az harcamayla en fazla geri dönüşün sağlandığı bir çalışmadır. Böylece reklam giderlerinizde önemli oranda bir tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

Hizmetlerimiz arasında kurumsal kimlik çalışması da bulunuyor. Kurumsal kimlik çalışmasının en önemli adımı logo oluşturmaktır. Özgün ve etkileyici bir logo kurumsal kimliğinizi geniş kitlelere duyurmakta önemli rol oynayacaktır. Kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında antetli kağıt, zarf tasarımı, dosya ve bloknot tasarımı gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Yoğun rekabet ortamında firmanızı ve ürün veya hizmetlerinizi en geniş kitlelere tanıtmak ve firmanızın gelişmesine katkı sağlamak için deneyimli ekibimizle ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görüyor ve hizmetlerimizde mükemmelliği hedefliyoruz. Crocodile Danışmanlık firmamızdan alacağınız hizmetlerle dijital dünyada en iyi konumda olacaksınız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Crocodile Danışmanlık firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Crocodile Danışmanlık firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.