Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Doğan Çanta

3 star rating
68 oy / 3,21 puan
Firma Yetkilisi
:
Nihat Bulut
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Küçükçarşı İş Merkezi No:9/32
İstanbul / Kadıköy

Doğan Çanta - Hakkımızda

İstanbul, Kadıköy'de siz değerli müşterilerine bavul tamiri, valiz tamiri, çanta tamiri, spor çanta tamiri, çanta valiz bavul fermuar tamiri değişimi yapmaktayız. Valiz tamiri, bavul tamiri, çanta tamiri, deri mont boyama, deri mont renk değişimi, her marka çanta valiz bavul tamiri, valiz bavul tekerlek değişimi, valiz çekçek tamiri, çanta fermuar tamiri değişimi, samsonite şifre kilit işlemleri, kilit değişimi, kilit açılması, kemer, cüzdan, gitar kılıfı fermuar tamiri, gitar kılıfı tamiri, işlerini kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak itinayla titizlikle yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Doğan Çanta firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Doğan Çanta firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.