Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
HomeTexPro

2,5 star rating
45 oy / 2,96 puan
Firma Yetkilisi
:
Ekrem Çiçek
Telefon
:
Fax
:
0 262 343 34 39
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Vefa Sokak No:12
Kocaeli / Başiskele

HomeTexPro - Hakkımızda

Hometexpro, özellikle koltuk yıkama ve stor perde yıkamada ve ev tekstili temizliğinde uzun yılların tecrübesi ve alanındaki tüm teknolojik ve teknik imkanları kullanarak, Kocaeli'de lider firma olmayı hedefliyor.

Koltuk yıkama, stor yıkama, yatak yıkama, zebra yıkama, perde yıkama, black out perde yıkama

Bu güne kadar, birçok müşterimize hizmet verdik; çalışan hanımlar, ev hanımları, ofisler, özel hastaneler, kurumsal firmalar... Güvenerek ve tavsiye yoluyla bizleri tercih ettikleri için her birine ayrı ayrı teşekkürler.

Etiketler

Ürünlerimiz

HomeTexPro firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

HomeTexPro firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.