Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
52 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
İbrahim Sandıkcı
Telefon
:
Fax
:
0 256 219 11 33
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Girne Mah. Malazgirt Meydanı 2173 Sok. Efeler
Aydın / Merkez

Güven Teknik - Hakkımızda

Aydın'da klima servisi denince akla gelen ilk firmalardan biri olmayı kısa zamanda başaran Güven Teknik 2011 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Adından sıkça söz ettirmeyi başaran Güven Teknik Beyaz Eşya ve Klima Servisi, İbrahim SANDIKÇI yönetiminde hizmet vermektedir.

Güven Teknik'te sunulan en özel hizmetlerden biri klima temizliği. Aydın gibi sıcak bir bölgede klimalar çok yoğun kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak da kirlenme çok üst seviyelerde olmaktadır. Kirli bir klima ortamın havasını kirletir ve hava ile bulaşabilecek birçok hastalığa sebep olur. Güven Teknik, klimalarınızı özel yöntemlerle temizlemekte ve ilk gün ki gibi tertemiz hale getirmektedir.

İşletme, klima bakım ve onarımın yanında beyaz eşya bakım ve tamiri hizmeti de sunmaktadır.

Tüm marka ve model klima ve beyaz eşyalarınızı tamir için getirebileceğiniz işletme, aynı zamanda servis imkanı ile eşyalarınızı evlerinizden alıp bakımı yapıldıktan sonra evlerinize teslim edebilmektedir.

İhtiyaçlarınıza en üst düzeyde çözüm olabilmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Güven Teknik Beyaz Eşya ve Klima Servisi, Efeler Mahallesi Atatürk Bulvarı 2277 Sokak No:2 adresinde hizmetinizde.

Etiketler

Ürünlerimiz

Güven Teknik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Güven Teknik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.