Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tasarım 78

3 star rating
82 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Bahattin Ünnü
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Seyhan Cengiz Turhan Cad. No:1 Eskipazar
Karabük / Eskipazar

Tasarım 78 - Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Karabük Tasarım78 ekibi olarak, değişen ve gelişen teknolojiyle deneyimlerimizi, bilgi birikimimizi harmanlıyor ve müşterilerimize profesyonel hizmetler veriyoruz.
Karabük web tasarım şirketimiz, firmaların beklenti ve taleplerini hassasiyetle analiz eder ve müşteri bazlı çözümler üretir. Günden güne artış gösteren müşteri portföyümüz, Karabük reklam ve tasarım hizmetlerimizle, sizleri sıkı rekabet koşullarında bir adım öne taşıyoruz. Konusunda uzman ekibimizle, internet dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en inovatif çalışmaları sunuyoruz.

Sizle neler vaat ediyoruz?

Tasarım78, kaliteli, seçkin ve yaratıcı işler yapmakta, firmaların amacını en doğru şekilde saptayarak, beklentileri en uygun bütçeyle en üst seviyede karşılamaktadır.

Karabük web tasarım hizmetimiz ile, projelerimizin tamamında mükemmelliyetçi yaklaşımımızla grafik ve içerik uyumunu sağlayarak, sizlere yalnızca tasarım sürecinde değil, yönetim ve reklam aşamalarında da destek oluyoruz. Hazırladığımız web sitelerinde arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarının da yapılmış olması, sitenizin ziyaretçi grafiğini yüksek oranda etkiliyor.

Web siteleriniz, firmalarınız veya bireysel girişimleriniz için ürettiğimiz, tamamıyla özgün ve kreatif logo tasarımları ile, kurumsal kimliğinizin ilk adımı olan aşamayı sizlerle birlikte başarıyla aşıyor, markanızın akılda kalıcı bir imaja sahip olmasına yardımcı oluyoruz.

Mobil uyumlu web sitelerinizi, Android veya IOS tabanlı akıllı telefon uygulamasına çeviriyor, böylelikle sitenize erişimin kolaylaşmasını ve erişim olanağının artmasını sağlıyoruz.

Teknolojinin sağladığı en büyük kolaylıklardan olan dijital cep ve tablet menüleri ile, işletmenizle ilgili bilgileri, fotoğrafları, işletmenizin öne çıkmasını istediğiniz özelliklerini ve konumunu paylaşmanızı, dolayısıyla dönüt almanızın kolaylaşmasını sağlıyoruz.

Sizlerin istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız tanıtım filmlerimiz, oyunculu ve animasyonlu reklam videolarımız ile, Karabük reklam tasarım firması Tasarım78 olarak, kurumsal kimliğinizin sunumunu, hedef kitleye daha net aktarmanıza olanak tanıyoruz.

Tüm bunların haricinde, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanan E-ticaret paketlerimiz; broşür, el ilanı, kartvizit, iç ve dış reklam, promosyon ve reklam ürünleri gibi hizmetlerimiz ile, Karabük Tasarım78 web tasarım ekibi olarak, siz değerli müşterilerimize, en iyiyi vaat ediyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tasarım 78 firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tasarım 78 firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.