Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sürprizler Diyarı Evlilik Teklifi Organizasyonları

2,5 star rating
102 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Barış Yücel
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kültür Mah. Vişne Çıkmazı Sok. No:9 Ulus
İstanbul / Beşiktaş
Sürprizler Diyarı; sizin fikirlerinizin, sizin düşüncelerinizin, sizin hayallerinizin ön planda olduğu, profesyonel bir yaklaşımla, hayalinizdeki evlenme teklifi organizasyonunu muhteşem bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz tek adrestir. Yatta, lazerle, Kız Kulesi'nde, helikopterde, kumsalda, sinemada en farklı sürpriz evlilik teklifi organizasyonları ekonomik fiyatlarla paketler halinde sizlere sunulmuştur.

Sizin hayat hikayenizden yola çıkan, tamamen kişiye özel sürprizlerle sizi gerçek dünyadan sürprizler diyarına masalsı bir yolculuğa çıkaran muhteşem bir organizasyon.

Birbirinden farklı konsept ve birbirinden muhteşem yatlarla Boğaz'ın benzersiz güzelliği eşliğinde, torunlarınıza dahi anlatacağınız büyüleyici bir evlilik teklifi hikayesi.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sürprizler Diyarı Evlilik Teklifi Organizasyonları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Organizasyon Sorumlusu

Sürpriz evlilik teklifi organizasyonları gerçekleştiren firmamız için Beşiktaş ve civarında oturan organizasyonun gerçekleştirilmesinde aktif görev al
Kategori Kategori
 : Eleman / İş İlanları
Tarih Tarih
 : 21.12.2016

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
1500 x 130 x 8mm Hidrolik Silindir Vampir Kostümü Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.