Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
107 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Dursun Gül
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Muh Mah. Ahmet Piriştina Cad. No:10
Tekirdağ / Çorlu

Safircup Karton Bardak - Hakkımızda

Safircup Ambalaj olarak Safircup markamızla tek kullanımlık karton bardak ve ebatlarını üretmekteyiz

Karton bardak üretmek üzere Çıktığımız Tutku, heyecan, istek ve azim dolu olan yolculuğumuz Tekirdağ'a bağlı Çorlu ilçesinde 2015 yılında iki adet Karton bardak üretim makinesi ile 230 mt2'de başladı. Kısa zamanda yaptığımız yatırımlar neticesinde 1.800 mt2'de aylık 18 milyon adet karton bardak üretim rakamına ulaştık. Ürünlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Safircup Karton Bardak %100 disiplin ve özveriden asla ödün vermeyen, önce kalite prensibiyle yoluna hızla devam eden yakın geleceğin en büyük ambalaj firması olma yolunda iddialı bir adaydır

21. yüzyılın teknolojisi ile birleştirip her zaman güvenilen, beğenilen bir markayı oluşturmayı hedefleyen Safircup Karton Bardak. Yeni atılımlarla liderlik hedeflerinden ödün vermeden geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemeyi görev bilmektedir.

Safircup Karton Bardak müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının desteği ile her zaman takip edilen bir kuruluş olacaktır.

Safircup markası firmamızın tescilli markasıdır. Ürünlerimiz markamız için belirlediğimiz standartlarda üretilmektedir.

Türkiye'nin her yerine dağıtımı yapılan ürünlerimizin tamamı Safircup Karton Bardak kalitesini temsil etmektedir. Kalitemizi ve üretim kalitemizi sürekli bir şekilde daha ileri taşımak için çalışmalarımız sürmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Safircup Karton Bardak firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Safircup Karton Bardak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.