Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
102 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdem Demirci
Telefon
:
Fax
:
0 242 742 15 86
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sanayi Mah. Sanayi Sitesi 2030 Sok. No:16
Antalya / Manavgat
1992 Yılında mesleki hayatına başlayan ve bunu takip eden yıllar içerisinde sürekli kendini yenileyen. Kaliteli ve ekonomik hedefleri her zaman birinci sırada tutarak müşteri odaklı çalışmalar yapan Expertek Mühendislik, proje ve endüstriyel soğutma sistemleri, sektöründe lider firmalara partnerlik yaparken, devam etmekte olan imalat konusunda. Soğuk depo cihazları, izleme merkezi, soğuk depo kapıları, ticari ve endüstriyel tip kapı ürünleri ile geniş bir yelpazede, uzman mühendis ekibi, argesi ve tam eğitimli montaj ustaları ve yine Türkiye geneli yetkili bayii ve servislik hizmetleri sunmaktadır.

Bölgemizde, yurt içi ve yurt dışı satış ve montaj hizmetleri ile endüstriyel soğutma alanında gıda işletmeleri, et entegre tesisleri, sebze ve meyve, turizim, antredepo ve/veya sektörlerin ticari ve endüstriyel soğutma sistemleri ihtiyaçlarını karşılamakta. Hedefleri yolunda müşteri odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Kaliteli, estetik, sağlam iş faktörünü göz önünde bulundurarak, her zaman eğitimli teknik personeli ile müşteri ve partnerlerine, ürün, proje, imalat konusunda destek vererek devam etmektedir. Teknolojiyi sürekli takip eden yapı ve ruhumuzla AR-GE çalışmalarına olan hızımızı arttırarak. Kaliteli iş faktörünü titizlikle çıtamızı yüksek tutmayı hedef olarak görmekteyiz.

Bizleri motive eden gücümüzü, ürünlerimize göstermiş olduğunuz güvene borçluyuz, sürekliliğe sahip, yenilikçi ruhumuzla ve en yüksek teknoloji, eşsiz bilgi ve tecrübelerimizle gelecekte de endüstriyel soğutma sistemlerinde ürünler yapacağımıza ve kullanışlı ürün çeşitleri geliştireceğimize eminiz. Sağladığımız iş gücü ile önce bölgemiz ve ülkemize katkısı, bizleri ayrı bir sevinçle onure etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Expertek Sogutma Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Expertek Sogutma Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.