Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Armebi Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti.

2,5 star rating
108 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Amir Rüstemoğlu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kaynarca Mah. Panayır Sok. No:25/a
İstanbul / Pendik
Şirketimiz Armebi Gıda, AR Mantı lisansı ile dondurulmuş çiğ mantı üreticisi olup faaliyetine Pendik te 2016 yılı içinde başlamıştır.

Kısa sürede firmanın zorunlu belgelerinin yanında ISO 9001, ISO 22000 ve Helal sertifikalarını almış bulunmaktayız.
Ürünlerin üretiminde HACCP'ın tüm kurallarına riayet edilmekte olup tatlandırıcıları kesinlikle kullanmamaktayız.
Ürün içeriği konusunda geleneksel mantı reçetesinden (dana gerdan kıyma, soğan, un tuz vs.) kesinlikle ödün verilmemektedir. Ürünlerde kelle eti sakatat vb. ürün kullanılmamaktadır.

Tüm stoklarımız -18 depolarımızda tutmaktayız. Sevkiyatlarımızı şirketimize ait frigofrik araçlar ile yapılmakta olup aylık 7-8 tonluk kapasiteye sahip bir firmayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Armebi Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Armebi Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.