Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
108 oy / 2,93 puan
Firma Yetkilisi
:
Mahbipaylin Şimşek
Telefon
:
Fax
:
0 312 354 15 47
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
1231. Sok. ( 41. Sokak ) No:50
Ankara / Ostim
Anka Kırıcı Servis ve Yedek Parça ve Ticaret firmamız kurulduğu tarihten bu yana iş makinası kırıcıları konusunda ikinci el kırıcı alım, satım, yedek parça ve servis konusunda hizmet vermekteyiz.

MSB, MTB, DNB, KRUPP, RAMMER, SOOSAN, FURUKAWA, ATLAS COPCO, OKB, KOMAC, TOPA, S&G, OKADA, NPK, MONTABERT, TOYO, TOKU DAEMO, HANWOO, FİNE, LIFTON, INDECO, ITALDEM, KWANGLING, ÇZK, TABE, NKB, MEGA kırıcıların tüm yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Anka Kırıcı Servis ve Yedek Parça Ticaret firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Anka Kırıcı Servis ve Yedek Parça Ticaret firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.