Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Aycup  Karton Bardak

3 star rating
110 oy / 3,16 puan
Firma Yetkilisi
:
Aycup Karton Bardak
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Çamlıbahçe Mah. Çamlıbahçe Cad. No:81/1 A Ortaçeşme
İstanbul / Beykoz

Aycup Karton Bardak - Hakkımızda

Satışını yaptığımız dünya standartlarında üretilen karton bardakları ve yan ürünlerini siz değerli tüketicilerimizin zevkine sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında teslim etmekten ve makul fiyata iyi hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Duyarlı tüketiciler sayesinde, hızla gelişen yaşam tarzları ile kağıt bardaklara olan talep her geçen gün artmaktadır. Karton bardaklarda, düz, beyaz, baskılı, baskısız veya renkli alternatifleri sunan firmamız Aycup markalı ürünlerimiz ile çekici tasarımlar sunmaktayız.

Çoğu yerli üretim olan ve satışını yaptığımız karton bardak ürün ölçülerimiz ; 4 oz, 6.5 oz, 7 oz, 7 oz vending, 8 oz, 9 oz ,12 oz, 14 oz,16 oz ,16 çorba kasesi boyutlarındaki ürünlerimizi, profesyonel personelimiz sayesinde kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

7 oz Karton Bardak

7 oz Karton Bardak

7 oz 175 ml kapasiteli karton bardak yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır. Flekso baskı teknolojisi
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Aycup Karton Bardak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.