Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
86 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Kaan Karakaş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gündoğar2 İş Merkezi No:107/108
İstanbul / Eyüp

Pardus Makine - Hakkımızda

Pardus Makine, sektöründe 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübe ile müşterilerimize kaliteli hizmet vermek amacımızdır. Pardus makine sanayi, makine, otomotiv yan sanayi, plastik enjeksiyon sektörlerinde imalat, tasarım ve kalıp imalatı hizmeti vermektedir.

Firmamız plastik enjeksiyon kalıbı, zamak kalıbı, sac işleme kalıpları, prograsif kalıplar, makine parça üretimi ve makine yedek parça, metal sac bakı kalıpları, otomativ yan sanayi yedek parça kalıpları, sac baskı kalıpları, makine parçaları, prograsif kalıp, zamak kalıbı, metal sac baskı, makine tasarım ve imalat, metal enjeksiyon kalıbı, otomotiv yan sanayi, plastik enjeksiyon kalıbı, makine imalatı ve telerezyon konularında sektöre hizmet etmektedir.

Gelişen teknolojiyi takip ederek bünyesinde bulunan son sistem CNC tezgahları ve CAD-CAM yazılımları kullanarak hızlı ve hassas bir şekilde hizmet veren Pardus Makine, konusunda tek bir sisteme bağlı kalmadan daima yeni fikirler ve özgün tasarımlar üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Telerezyon

Telerezyon

Telerezyon hafiftir. Alternatiflerine göre binaya yüklediği statik yük 1/7 oranında azdır. Montajı k
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Zamak Kalıp

Zamak Kalıp

Zamak kalıp hafiftir. Alternatiflerine göre binaya yüklediği statik yük 1/7 oranında azdır. Montajı
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Pardus Makine firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.