Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kabaçam Çevre Danışmanlık Hizmetleri

3 star rating
92 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Gizem Kabaçam
Telefon
:
Fax
:
0 252 512 48 10
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İsmet Paşa Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:43/1
Muğla / Milas
Kabaçam Çevre Danışmanlık firması, İşletmelerin 2872 sayılı Çevre Kanunu'na ve bu kanun kapsamında yayımlanan yönetmeliklere, genelgelere ve tebliğlere uygun olarak çalışmalarını sağlayan dinamik ve etkin bir kuruluştur.

Firmamız tecrübeli Çevre Mühendisi kadrosuyla, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek işletmelerde karşılaşılan çevresel problemlere ekonomik ve kesin çözümler üreten, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunan yenilikçi bir karaktere sahiptir.

Muğla''da özellikle çevre danışmanlık hizmeti, arıtma bakımı-onarımı, yüzme havuz kimyasalları, atık yönetimi konularında etkin olarak faaliyet gösteren ilkeli, dinamik ve etik değerleri olan firmamız hakkında detaylı bilgi almak için www.kabacamcevre.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya iletişim ağlarımızdan birisini kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
- Çevre Danışmanlık
- Çevre İzin ve Lisansı
- Çevre Mevzuatı Eğitimi
- Proje Danışmanlığı ve Onayı
- Su Arıtma Sistemleri
- Atıksu Arıtma Sistemleri
- Reserve Osmoz
- Yüzme Havuzu Kimyasalları
- Teknik Servis Bakım - Onarım
- ÇED Görüşü
- Atık Yönetimi ve Bertarafı
- Atık Beyanları
- Enerji Danışmanlığı
- Yeşil Yıldız

Etiketler

Ürünlerimiz

Kabaçam Çevre Danışmanlık Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kabaçam Çevre Danışmanlık Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.