Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özgüven Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

3 star rating
68 oy / 3,38 puan
Firma Yetkilisi
:
Güven Demirel
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Necip Fazıl Mah. Günalan Sok. No:7/1
İstanbul / Ümraniye
Ana faaliyet alanı bilgisayar danışmanlık hizmetleri olan Özgüven Bilişim 2017 yılının Ocak ayında kurulmuştur. Bilişim alanında sertifikalı uzman personellere sahiptir. Yeniliklere ve gelişime açık olmayı ilke edinmiştir.

Verdiğimiz Hizmetler:
Bilgisayar bakım anlaşması, network güvenliği, network kablolama, bilgisayar teknik servisi, veri kurtarma, veri yedekleme hizmetleri, web tasarım, network kurulumu, VPN, ESET kurumsal satış, sosyal medya danışmanlığı ve Google reklamları, kurumsal kimlik tasarımı, kurumsal kimlik kılavuzu, video & animasyon, logo tasarım, muadil kartuş.
Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özgüven Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özgüven Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Motorlu Taşıtlar Vergisi 1. Taksit Ödemesi
1.1.2020 - 31.1.2020
Yıllık Harçların Ödemesi
1.1.2020 - 31.1.2020
Aralık 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Alımlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Ba)
1.1.2020 - 31.1.2020
Aralık 2019 Dönemine Ait Mal ve Hizmet Satışlarına İlişkin Bildirim Formu (Form Bs)
1.1.2020 - 31.1.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.