Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
38 oy / 3,21 puan
Firma Yetkilisi
:
Levent Aras
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İnönü Mah.
İstanbul / Ataşehir

Akser Nakliyat - Hakkımızda

Başka bir yere taşınmak bir hayli zor işken; şehirlerarası nakliye işi bu zorluğu iki üç katına çıkarıyor. Taşıma işlemlerinde taşımada mesafe arttıkça işin zorluğu ve nakliye bedeli de oranla artıyor. Ancak İzmir şehirlerarası nakliyat firmamız sayesinde şehirden şehre taşınmak artık hiç de zor değil. Sizi Türkiye'nin bir noktasından başka bir noktasına güven içinde ekonomik koşullar garantisiyle güvenle taşıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Akser Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Akser Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.